Praktyki

There are no translations available.

Szanowni Adepci studiów prawniczych!


Zachęcamy Was do rozpoczęcia przygody z praktyką prawniczą w naszej Kancelarii. Oferujemy Wam możliwość zdobycia tak ważnego dziś doświadczenia w przyszłej pracy zawodowej. Nie spędzicie u nas czasu na parzeniu kawy ani obsłudze kserokopiarki, natomiast nauczycie się na pewno jak:

- przygotowywać projekty pism procesowych, umów i opinii,

- przeprowadzać spotkania z klientami kancelarii,

- prawidłowo przygotowywać akta i dokumentację spraw, a także szybko i wnikliwie dokumenty te analizować,

- zarządzać swoim czasem pracy.


Jeżeli:

- ukończyliście z wynikiem pozytywnym i średnią ocen z egzaminów co najmniej 4,0 IV rok studiów prawniczych lub jesteście już magistrami prawa albo uzyskaliście pozytywną ocenę z egzaminu aplikacyjnego,

- obsługa komputera nie sprawia Wam problemów,

- jesteście komunikatywni i zaangażowani w wykonywaną pracę,

- znacie przynajmniej jeden język obcy,

- interesujecie się zagadnieniami prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa budowlanego, prawa bankowego, prawa spółek handlowych, prawa zamówień publicznych,

- jesteście dyspozycyjni co najmniej 2 razy w tygodniu,


to zachęcamy Was do przesłania listu motywacyjnynego i CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.


Dla najlepszych i najbardziej ambitnych przewidujemy możliwość płatnych praktyk, a w dalszej kolejności możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku prawnika na atrakcyjnych warunkach.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 ze zm.)

Kontaktdaten