Praktyki

There are no translations available.

Szanowni Adepci studiów prawniczych!

W roku 2018 wznawiamy począwszy od miesiąca czerwca projekt Praktyk Wakacyjnych.

Jak sama nazwa wskazuje będą one trwać... no właśnie, wcale nie do końca wakacji, ale znacznie dłużej.

Zachęcamy Was do rozpoczęcia przygody z praktyką prawniczą w naszej Kancelarii. Oferujemy Wam możliwość zdobycia tak ważnego dziś doświadczenia w przyszłej pracy zawodowej. Nie spędzicie u nas czasu na parzeniu kawy ani obsłudze kserokopiarki, natomiast nauczycie się na pewno jak:

- przygotowywać projekty pism procesowych, umów i opinii,

- przeprowadzać spotkania z klientami kancelarii,

- prawidłowo przygotowywać akta i dokumentację spraw, a także szybko i wnikliwie dokumenty te analizować,

- zarządzać swoim czasem pracy.


Jeżeli:

- ukończyliście z wynikiem pozytywnym i średnią ocen z egzaminów co najmniej 4,0 IV rok studiów prawniczych lub jesteście już magistrami prawa albo uzyskaliście pozytywną ocenę z egzaminu aplikacyjnego,

- obsługa komputera nie sprawia Wam problemów,

- jesteście komunikatywni i zaangażowani w wykonywaną pracę,

- interesujecie się zagadnieniami prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa budowlanego, prawa bankowego, prawa spółek handlowych, prawa zamówień publicznych,

- jesteście dyspozycyjni co najmniej 2 razy w tygodniu,


to zachęcamy Was do przesłania listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.


Dla najlepszych i najbardziej ambitnych przewidujemy możliwość płatnych praktyk, a w dalszej kolejności możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku prawnika na atrakcyjnych warunkach.

 

Ze względu na duże zainteresowanie programem praktyk zastrzegamy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, jednakże zrobimy co w naszej mocy, aby nie pozostawić żadnej Waszej wiadomości bez odpowiedzi :)


Informujemy wszystkich kandydatów, iż Administratorem ich danych osobowych zawartych w aplikacjach będzie nasza Kancelaria. Szczegółową informację znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności. Państwa dane osobowe z uwagi na ważny interes Administratora będą zachowane na użytek dalszych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, iż możemy kierować do Państwa informacje o kolejnych rekrutacjach prowadzonych w naszej Kancelarii.

Kontaktdaten