Praktyki

Szanowni Adepci studiów prawniczych!

W roku 2018 wznawiamy pomimo końca wakacji kontynuujemy nabór na praktyki.

Zachęcamy Was do rozpoczęcia przygody z praktyką prawniczą w naszej Kancelarii. Oferujemy Wam możliwość zdobycia tak ważnego dziś doświadczenia w przyszłej pracy zawodowej. Nie spędzicie u nas czasu na parzeniu kawy ani obsłudze kserokopiarki, natomiast nauczycie się na pewno jak:

- przygotowywać projekty pism procesowych, umów i opinii,

- przeprowadzać spotkania z klientami kancelarii,

- prawidłowo przygotowywać akta i dokumentację spraw, a także szybko i wnikliwie dokumenty te analizować,

- zarządzać swoim czasem pracy.


Jeżeli:

- ukończyliście z wynikiem pozytywnym i średnią ocen z egzaminów co najmniej 4,0 IV rok studiów prawniczych lub jesteście już magistrami prawa albo uzyskaliście pozytywną ocenę z egzaminu aplikacyjnego,

- obsługa komputera nie sprawia Wam problemów,

- jesteście komunikatywni i zaangażowani w wykonywaną pracę,

- interesujecie się zagadnieniami prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa budowlanego, prawa bankowego, prawa spółek handlowych, prawa zamówień publicznych,

- jesteście dyspozycyjni co najmniej 2 razy w tygodniu,


to zachęcamy Was do przesłania listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dla najlepszych i najbardziej ambitnych przewidujemy możliwość płatnych praktyk, a w dalszej kolejności możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku prawnika na atrakcyjnych warunkach.

 

Ze względu na duże zainteresowanie programem praktyk zastrzegamy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, jednakże zrobimy co w naszej mocy, aby nie pozostawić żadnej Waszej wiadomości bez odpowiedzi :)


Informujemy wszystkich kandydatów, iż Administratorem ich danych osobowych zawartych w aplikacjach będzie nasza Kancelaria. Szczegółową informację znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności. Państwa dane osobowe z uwagi na ważny interes Administratora będą zachowane na użytek dalszych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, iż możemy kierować do Państwa informacje o kolejnych rekrutacjach prowadzonych w naszej Kancelarii.

Dane Kontaktowe