O Kancelarii Radców Prawnych K&L Legal

Bogate doświadczenie Kancelarii Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.k., posiadana wiedza oraz kompetencje naszych prawników przyczyniły się do tego, że nasza Kancelaria stała się jedną z najsilniejszych marek na rynku usług prawnych w województwie dolnośląskim.


Nasi eksperci doradzają największym na Dolnym Śląsku firmom budowlanym, największym w kraju uczelniom oraz firmom z zakresu obrotu wierzytelnościami, znanym firmom deweloperskim, licznym spółkom, kancelariom księgowym i audytorskim, a także firmom transportowo – spedycyjnym. Ponadto nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej klientów obcojęzycznych. Do grona naszych klientów należą w szczególności przedsiębiorstwa z Niemiec, Hiszpanii i Czech. Nasi prawnicy biegle władają językiem niemieckim i angielskim.

 

Niezależnie od tego czy są Państwo małym, średnim czy też dużym klientem, podchodzimy do Państwa sprawy zawsze z jednakową pasją, zaangażowaniem i powagą. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo - dając gwarancję rzetelnie, profesjonalnie i uczciwie wykonanej usługi.

 

W celu zapewnienia Państwa bezpieczeństwa i pozyskania Państwa zaufania Kancelaria dysponuję licznymi gwarancjami wykonania rzetelnej usługi (więcej w zakładce Gwarancje). Jako nasi Klienci mają Państwo również dostęp do własnego konta, gdzie mogą Państwo na bieżąco śledzić stan swojej sprawy oraz czynności prowadzone przez Kancelarię.

W kwestii wynagrodzenia stawiamy przede wszystkim na uczciwość i przejrzystość.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.