Santander Consumer Bank S.A. - pozew zbiorowy

 

Szanowni Państwo,

Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu informuje, że złożony został pozew zbiorowy oraz na bieżąco weryfikowane są dokumenty osób, dążących do przystąpienia grupy osób, które złożyły pozew zbiorowy przeciwko Santander Consumer Bank S.A. (w tym PTF Bank S.A.) z siedzibą we Wrocławiu.

Dla osób zainteresowanych możliwością przystąpienia do grupy, został przygotowany specjalny adres e-mail, służący do konsultacji i uzgadniania wszelkich kwestii związanych z przygotowaniem oraz prowadzeniem postępowania grupowego. Z uwagi na powyższe, wszelką korespondencję w sprawie pozwu zbiorowego przeciwko Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, prosimy kierować na adres e-mail:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dokumenty kredytowe potrzebne nam do weryfikacji możliwości przystąpienia do grupy, obejmują w szczególności:

- umowę kredytową z wszystkimi aneksami,

- harmonogramy spłat,

- regulamin obowiązujący przy zawieraniu umowy.

W przypadku pozytywnego przejścia procesu weryfikacji, prosimy o przekazanie na adres naszej kancelarii pozostałych dokumentów oraz oświadczeń dostępnych na naszej stronie internetowej. O wyniku weryfikacji zostaniecie Państwo poinformowani wiadomością e-mail bądź telefonicznie.

Osoby zweryfikowane, chcące przystąpić do postępowania grupowego, prosimy o zapoznanie się z wszelkimi informacjami i dokumentami dostępnymi na stronie internetowej www.kllegal.pl. Zgłoszenie chęci przystąpienia do postępowania grupowego (pozew zbiorowy) przeciwko Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu powinno zawierać:

- Formularz zgłoszeniowy,

- pozostałe dokumenty określone w Formularzu zgłoszeniowym oraz Liście dokumentów.